22 07.2019

Satiekiet! Kompānijas Logitech garnitūra G Pro X ar Blue VO!CE tehnoloģiju

Vienlaikus Lozannā (Šveicē) un Ņujorkā (Kalifornijā, ASV) notika divu jauno spēļu garnitūru modeļu ar nosaukumu – G Pro un G Pro X – prezentācija. Abas ierīces ir pēdējās Logitech G zīmola izstrādes, kas ir kompānijas Logitech geiminga apakšvienība – viena no vadošajām mūsdienīgo geimeru ierīču izveides jomā. Reprezentētie jaunumi papildināja populāro sēriju Logitech G Pro. Tie pilnīgi atbilst visiem šīs līnijas kvalitātes standartiem, bet kādā ziņā pat pārspēj priekštečus. Ierīces tika izstrādātas ciešā sadarbībā ar profesionāliem spēlētājiem un var palielīties ar lielisku skanējumu, augstu stiprību, spēju nodrošināt komforta maksimumu lietošanā, kā arī vislabāko jūsu balss pārraides kvalitāti.

Jādomā, par vienu no galvenajām Pro X modeļa priekšrocībām ir Blue VO!CE tehnoloģija, kura tika izstrādāta ciešā sadarbībā ar kompāniju Blue Microphones – vienu no savā jomā visautoritatīvākajām. Šis inovācijas risinājums ļauj veikt smalko jūsu balss skanējuma iestatīšanu, ņemot vērā visas individuālās prioritātes. Atbilstošos parametrus var noregulēt ar vienādu nosaukumu lietojumprogrammā Blue VO!CE, kas lieliski darbojas pārī ar lietojumprogrammu Logitech G HUB. Tādējādi, jūsu balss skanēs diezgan skaļi un skaidri; pateicoties tam, jūs varēsiet komunicēt ar timmeitiem bez jebkādām problēmām.„Biju sajūsmināts par mikrofona darbības kvalitāti ar Blue VO!CE tehnoloģiju! Neraugoties uz to, ka runa ir par mikrofonu, kas ir austiņu sastāvdaļa, tas skan ne sliktāk par profesionāliem modeļiem, kuri ir izveidoti studijas raidīšanai un strīmingam. Ļoti negaidīti un vienkārši lieliski!”, teica Derils „Hamlinz” Hamlin, profesionālais spēlētājs, Team SoloMid Fortnite komandas dalībnieks.

Ja sīkāk aplūkot iespējas jūsu balss skanējuma iestatīšanai, tad uzreiz ir jāatzīmē speciālās funkcijas esamība, kas ļauj veikt īsus audioierakstus un uzreiz atskaņot tos. Ar to palīdzību jūs ātri varēsiet izraudzīt vislabāko iestatījumu variantu jūsu balss tonim un runas skaļumam no vairākiem profiliem ar dažādiem skaņas filtriem. Turklāt jūsu rīcībā arī būs daudz plašāks funkcionāls, kas ļauj veikt vissmalkāko mikrofona skanējuma parametru regulēšanu, izmantojot speciālo filtru virkni, un tieši: kompresoru, de-esseru un depopperu.„Nodarbojoties ar strīmingu, trenējoties vai nu spēlējot profesionālā līmenī – augstai jūsu balss pārraides kvalitātei ir liela nozīme, un tas absolūti ir neapšaubāmi!”, teica Džons Meijers, Blue Microphones kompānijas prezidents. „Tieši tāpēc Logitech G Pro X garnitūra tika aprīkota ar Blue VO!CE tehnoloģiju, kas ļauj nodrošināt runas skanējumu, burtiski veicot dažas nospiešanas, un rezultāta, iegūt izcilu iekškomandas komunikācijas kvalitāti jebkurā spēlē”, viņš turpina.

Kā ir zināms, mūsdienīgie kibersportisti tērē daudz laika treniņiem un braucieniem uz dažādiem turnīriem. Tieši tāpēc G Pro X modeli izstrādāja ar augstas drošības akcentu un maksimālās ērtības nodrošināšanu lietošanā, pat, ja runa ir par saspringtām daudzu stundu batālijām. Ja runāt par konkrētām detaļām un komponentiem šajā ziņā, tad uzreiz ir jāatzīmē, ka ierīce ir izgatavota no izturīgā tērauda un alumīnija, tās ambušūras ir piepildītas ar mīkstām putām ar atmiņas efektu, bet apmale ir pārklāta ar kvalitatīvu ādas aizvietotāju ar gludu un pēc taustes patīkamu virsmu. Bet arī ir vēl viens, diezgan svarīgs papildinājums. Runa ir par ambušūru nomaināmo komplektu. Tas ļaus jums izraudzīt visderīgāko variantu pastāvīgai valkāšanai vai nu pārmaiņus lietot abus pārus.„Ciešā sadarbība ar mūsdienīgiem kibersportistiem nepielūdzami veicina to, ka mūsu spēļu ierīces pilnīgi būs atbilstošas visaugstākajām prasībām un ļaus zināmā mērā palielināt jūsu iekšspēles veiktspēju”, teica Udžeš Desai, Logitech Gaming kompānijas prezidents un galvenais menedžeris. „Izstrādājot jaunās Pro sērijas ierīces, mēs pastāvīgi mijiedarbojāmies ar profesionāliem spēlētājiem no visdažādākajām pasaules malām. Tas, neapšaubāmi, kļuva par vienu no galvenajiem faktoriem, kas arī ļāva mums izveidot garnitūru, kura spēj pārraidīt ienākošo un izejošo skaņu lieliskajā kvalitātē. Un tas, nepievēršot uzmanību stilīgam un mūsdienīgam austiņu dizainam, taču piekrītiet – tie patiešām forši izskatās!”, viņš turpina.

Spēļu garnitūras Pro X un Pro ir saderīgas ar datoriem un viedtālruņiem. Turklāt abi modeļi ir aprīkoti ar 50 milimetru skaļruņiem Pro-G un ir izgatavoti, izmantojot hibrīda un tīklveida materiālus, kas kopumā ļauj atveidot izcilās kvalitātes skaņu ar jaudīgo dziļo basu un kinematogrāfisko efektu. Pro X modelis arī ir aprīkots ar apjomīgā skanējuma tehnoloģiju DTS Headphone: X 2.0. Un tā, savukārt, dod iespēju nodot vēl daudz reālistiskāku skaņu, ar kuru jūs varēsiet ar galvu iegremdēties mīļākajā spēlē vai asa sižeta kino blokbastera notikumos!

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.