12 08.2019

Spēļu pele Razer Viper – optiskās tehnoloģijas triumfs!

Par svaigu Razer jaunumu kļuva Viper modelis, kas lieliski der ne tikai parastiem geimeriem, bet arī profesionāliem kibersportistiem. Jādomā, par vienu no galvenajām ierīces priekšrocībām ir optiskie pārslēgi, kuri tiek iedarbināti trīskārt ātrāk nekā citi. Trīskārt!

Starptautiskās izstādes Chinajoy 2019 gaitā, kompānija Razer, kura, kā zināms, ir viena no līderēm mūsdienīgo geimeru ierīču jomā, reprezentēja jaunu spēļu peli. Runa ir par Viper modeli, kas ir aprīkots ar augsti tehnoloģiskiem pārslēgiem ar nosaukumu Optical Mouse Switches. Un tas nepavisam nav viss! Ierīce var palielīties ar vieglu svaru un īpašu Razer Speedflex kabeli, kuram ir minimāls saskaršanās ar darba galdu laukums lietošanas procesā. Turpmāk, optiskais devējs Razer 5G – pēdējā zīmola izstrāde šajā jomā. Viper modelis ir aicināta nodrošināt kontroles maksimumu jebkurā spēlē, ko nosaka visu iepriekšminēto labu īpašību kopums!

Visjaunākie optiskie pārslēgi!Spēļu pele Viper – pirmā zīmola ierīce, kura ir aprīkota ar visjaunākajiem optiskiem pārslēgiem Optical Mouse Switches. Par to galveno priekšrocību ir iedarbināšanas ātrums, kas, vismaz, trīs reizes pārsniedz analoģisko rādītāju tāda paša tipa mehāniskajos komponentos.

Ja apstāties uz detaļām, tad par galveno mehānisko pārslēgu darbības principu ir elektrisko impulsu pārraide caur metāla kontaktu, bet tas nenovēršami vecina tā saucama atlēciena efekta rašanos. Tieši tas veicina daudzu signālu rašanos, kuri ir jābloķē, lai novērstu atkārtotās nospiešanas, kas savukārt palēnina atsaukšanos.

Optiskie pārslēgi Razer neprasa fizisko kontaktu signāla pārraidei. Tā vietā tiek izmantots infrasarkanais stars, kas iet cauri speciālam aizbīdnim. Tādējādi, signāls tiek momentāni pārraidīts, bez jebkādām aizturēm, kas nodrošina maksimālo katra taustiņa iedarbināšanas ātrumu un ļauj jums veikt visdažādākās darbību kombinācijas spēlē diezgan ātrāk par oponentiem.Izņemot visu citu, Optical Mouse Switches stiprības rezerve sasniedz 70 000 000 klikšķu, kas ļaus jums daudz laika baudīt jebkuras spēles katru dienu, būdams pilnīgi pārliecināti savā spēles ierocī! Un galvenais, absolūti nav svarīgi, vai esat iesācējs, amatieris vai profesionāls spēlētājs – Viper lieliski parādīs sevi jebkurā līmenī!

Par piemēru ir vērts pastāstīt par Epitasio „TASO” de Melo, kas ir ļoti populārs profesionāls spēlētājs CS:GO disciplīnā, un kurš ir MIBR komandas dalībnieks. Viņš izmantoja Razer Viper prototipu gada laikā turnīra maču gaitā un izdarīja sekojošos secinājumus:

“Spēļu pelei ir ideāli noregulēta ergonomiskā forma, kā arī augstas klases pārslēgi, kuri darbojas laideni un turklāt maksimāli ātri pārraida signālu sistēmai. Turklāt, ierīces kabelis nerod nekādu traucējumu spēles procesā, kas padara Razer Viper par vēl vairāk ērtu ierīci. Pamēģiniet – nenožēlosiet!”

Minimāls svars un maksimālā veiktspēja!Razer Viper kopsvars sastāda tikai 69 g. Šobrīd tā ir visvieglākā pele tirgū, kas kļuva par iespējamu, pateicoties apsvērtiem un pārdomātiem risinājumiem. Lieta ir īpašā konstrukcija, kā arī atvieglotās kājiņās, kurām ir simetriskā forma un tajā pašā laikā atbilst visaugstākajām prasībām, no izturības un ilgmūžības redzespunkta.

Vēl viena spēļu peles priekšrocība ir Razer Speedflex kabelis, kurš, pateicoties savam pārklājumam, minimizē berzi, kad tā saskaras ar paklājiņa virsmu, un līdz ar to, rada papildus ērtību lietošanas procesā.

Izņemot visu citu, Viper ir aprīkota ar optisko devēju Razer 5G. Tā ir kompānijas pēdējā izstrāde šajā jomā un atšķiras ar lielu izšķirtspējas precizitāti, kura sasniedz 99,4%, iespaidīgs novērošanas ātrums, kas sastāda 450 IPS un kas ir atbilstošs maksimālā jūtīguma rādītājs, kurš ir vienāds ar 16 000 DPI.

Plašas funkcionālās iespējasPateicoties ciešai izstrādātāju sadarbībai ar profesionāliem kibersportistiem, Razer Viper spēļu pelei ir vēl lielākais funkcionālo spēju skaits. Runa ir par sensora izšķirtspējas iestatīšanu, izmantojot Razer Synapse 3 servisu, pēc tam varēsiet saglabāt personālās konfigurācijas peles atmiņā un lietot tās jebkurā brīdī un ar jebkuru ierīci. Turklāt ierīcei ir astoņi programmējamie taustiņi, kuri spēj izpildīt parastās iekšspēļu komandas, otršķirīgās funkcijas un atveidot vissarežģītākos makrosus vienā brīdī!

„Modelis Viper ir ilgstošā un ļoti rūpīgā Razer speciālistu darba rezultāts. Darbs tika veikts ciešā sadarbībā ar profesionāliem kibersportistiem, bet tas ir ļoti un ļoti svarīgi”, teica Elvins Čongs, Razer perifērijas ierīču biznesa nodaļas viceprezidents. „Ideāli noregulētā simetriskā forma, progresīvās optiskās tehnoloģijas, kas tika realizētas pārslēgos un 5G sensorā, lieliskā precizitāte un ātrums, kā arī minimālais svars – lūk, jādomā, ir galvenās šīs ierīces priekšrocības. Jūs varēsiet diezgan biežāk sasniegt lielos panākumus mūsdienīgās spēlēs”, turpina viņš.

Peles priekšrocības:
- Kompānijas Razer pārslēgi Optical Mouse Switches, kuri nodrošina maksimāli ātro informācijas nodošanu sistēmā.
- Minimālais svars tirgū pieejamo analogu vidū. Tā svars ir tikai 69 grami.
- Razer 5G devējs ar maksimālo jūtīgumu 16 000 DPI un lielu novērošanas ātrumu, kas sasniedz 450 IPS, akselerējot ar 50 g.
- Īpašs kabelis Razer Speedflex, kurš rada berzes minimumu, kad saskaras ar spēļu paklājiņa virsmu.
- Integrētās atmiņas esamība, kura ļauj droši saglabāt jūsu personālos sensora izšķirtspējas iestatījumus.
- Astoņas programmējamās pogas, kuras spēj izpildīt vienkāršas iekšspēļu darbības, kā arī atveidot sarežģītos makrosus.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.