14 08.2019

SteelSeries reprezentēja limitēto ierīču sēriju, kuras ir paredzētas The International 2019!

Ne tik sen kompānija SteelSeries izlaida limitēto spēļu ierīču sēriju, kura ir paredzēta viena no vislielākajiem mūsdienu kibersporta Dota 2 spēles turnīru startam – The International 2019. Runa ir par Rival 600 peli un paklājiņu QcK Prism Cloth, kuri ir izpildīti atbilstošajā stilistikā.

2019. gada 30. jūlijā Čikāgā, ASV, zīmols SteelSeries – viens no līderiem mūsdienu perifērijas geimeru ierīču izstrādes jomā, reprezentēja limitēto spēļu ierīču sēriju, kuru izlaišana tika paredzēta The International 2019 startam!

Pele Rival 600 un paklājiņš QcK Prism Cloth ir izpildīti Dota 2 stilistikā un tika izstrādāti ciešā sadarbībā ar kompāniju Valve. Vēl jo vairāk tos oficiāli licencēja spēles izstrādātāji, bet to dizainu izveidoja Ced Alcalde – liela pielāgoto priekšmetu daudzuma spēlē autors.

Spēļu pele Rival 600 Dota 2 Edition2018. gadā izveidotā pirmā Rival 600 versija tika aprīkota ar tobrīd vienīgu sensoru sistēmu TrueMove3+, kura nodrošina trekinga precizitāti 1 pret 1. Tā iekļauj sevī uzreiz divus devējus un ļauj ideāli iestatīt atraušanas attāluma rādītāju. Papildus tam, Rival 600 Dota 2 Edition ir aprīkota ar svara regulēšanas sistēmu, pateicoties tam, šis rādītājs var tiktu koriģēts no 96 līdz 129 gramu robežās. Turklāt jūs varat uzstādīt peles smaguma centru, balstoties tikai uz savām prioritātēm, kas nodrošinās daudz ērtāku vadīšanu spēles procesā.

Kas ir attiecināms uz Dota 2, tad pašlaik tā ir viena no vispopulārākajām MOBA spēlēm. Katru gadu tās izstrādātāji rīko starptautisko turnīru ar nosaukumu The International, kuram ir liela skatītāju un fanātu auditorija visā pasaulē. Šogad par notikuma rīkošanas vietu kļūs Šanhaja, bet kopējais The International 2019 balvu fonds pārsniegs 30 000 000 dolāru!Ir jāpiebilst, ka Dota 2, tāpat arī kā citas kompānijas Valve spēles, piemēram, CS:GO, pilnīgi pieturas spēļu programmatūrai SteelSeries Engine. Tas ļauj mūsdienu geimeriem aktivizēt speciālo funkciju SteelSeries ierīcēs, pateicoties tai, to apgaismojums var momentāni reaģēt uz dažādiem iekšspēļu notikumiem, piemēram, attēlot atdzīvināšanas vai izpirkšanas statusu, kā arī brīdināt par mazu personāža veselības līmeni. Turklāt SteelSeries Engine var palielīties ar tiešo integrāciju ar populāro balss tērzēšanos Discord, kas ļauj iestatīt paziņojumus par jauniem ziņojumiem, mikrofona darbības statusu un citu.

Kā jau tika minēts iepriekš, Rival 600 Dota Edition kļuva par kompāniju SteelSeries un Valve ciešās un ilgstošās sadarbības rezultātu, kas ir virzīta uz vadīšanā visērtāko un visefektīvāko ierīču izveidi, kuras līdz ar to atšķiras ar stilīgo tematisko dizainu, kurš bez jebkādām šaubām būs populārs mūsdienu geimeru vidū. Vispirms, protams, Dota 2 fanātu vidū.
Spēļu paklājiņš QcK Prism Cloth Dota 2 EditionMūsdienu RGB apgaismojuma sistēma ar divām dažādām darba zonām, īpašs dizains, kurš ir izpildīts Dota 2 stilistikā, kā arī paziņojumu nodošanas funkcija par iekšspēļu notikumiem, izmantojot dažādus spīdēšanas efektus. Viss tas lieliski kombinējas kompānijas SteelSeries spēļu paklājiņā QcK Prism Cloth Dota 2 Edition. Turklāt tas var palielīties ar mīkstu un pēc taustes patīkamu virsmu, kura ir izgatavota no īpaša auduma ar mikrotekstūras pinumu.

Paklājiņam ir diezgan iespaidīgie izmēri – 32 х 27 х 0,4 cm. Turklāt tas var palielīties ar nekustīgo pamatu, kas nodrošina fiksāciju pat visintensīvāko batāliju procesā. Vēl viens nav mazsvarīgs fakts: paklājiņa virsma tika kompānijas PixArt speciālistu iztestēta, tā rezultātā tika apstiprināts, ka tā gluda virsma, kura sastāv no daudziem augstas kvalitātes pavedieniem, lieliski der gan lāzera, gan arī optiskiem devējiem. Un beigās ir jāpiebilst, ka SteelSeries lietojumprogramma ļauj sinhronizēt spīdēšanas sistēmas darbību QcK Prism Cloth un pelē Rival 600. Šajā nolūkā tikai ir jāizmanto speciālā cilne PrismSync.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.