02 09.2019

Atjaunotā Elgato videotveršanas karte 4К60 Pro MK.2!

Apmēram pirms nedēļas notika jaunās Elgato – vienā no brendu līderiem strīmeru un kvalitatīvā satura izveidotāju mūsdienīgo iekārtu izstrādes jomā – videotveršanas kartes 4К60 Pro MK.2 prezentācija. Ierīce var palielīties ar plašām funkcionālām un tehniskām iespējām, kuru vidū ir videotveršana ar 4K60 HDR10 kvalitāti, minimālā aizture (pateicoties integrētai tehnoloģijai Instant Gameview), kā arī ports ar frekvences parametriem līdz 240 Hz. Protams, tas vēl nav viss! Kartei ir diezgan kompaktie izmēri, un tā izmanto PCIe savienojumu. Tā ir divreiz mazāka nekā iepriekšējais modelis, kas ļauj izvietot ierīci pat nelielā korpusā, un pēc tam uzsākt tiešsaistes translēšanu vai video ierakstīšanu.

Protams, Elgato 4К60 Pro MK.2 tika izstrādāta uz populārā modeļa 4К60 Pro bāzes, un tā ir ļoti populāri mūsdienīgo strīmeru un videoblogeru vairākuma vidū. Savukārt, jaunumam ir vēl plašākās iespējas un ļauj ierakstīt jūsu geimpleju ar vislabāko izšķirtspēju un dinamisko spektru. Bet ar video ierakstīšanas funkciju 4К HDR10, kura atbalsta 60 FPS kadru ātrumu, jūs varēsiet translēt spēļu procesu ar Twitch ar 1080p kvalitāti un 60 FPS, spēlējot vismūsdienīgākās spēles. Turklāt ierīce ļaus jums ierakstīt video ar 4К60 HDR10 izšķirtspēju cietajā diskā.

Obligāti atsevišķi ir jāizceļ integrētā tehnoloģija Instant Gameview. Tā dod iespēju veikt ierakstīšanas monitoringu ar minimālo aizturi un, izņemot to, pateicoties tai, var sinhronizēt translēšanu un jūsu spēļu procesu. Kopumā viss uzskaitītais piešķir kartei maksimālo veiktspēju, un tas nebūt nav tukša skaņa! Video tveršanas karte atbalsta augstos 1080p izšķirtspējas parametrus: 1080p ar 240 Hz frekvenci un 1440p ar 144 Hz, kā arī ļauj spēlēt ar lieliskiem FPS rādītājiem un īstenot video tveršanu uzreiz ar diviem datoriem!Arī ir jāpiebilst, ka jaunā Elgato karte ļauj baudīt mīļākās spēles, turklāt izmantojot HDR tehnoloģijas atbalstu, un paralēli tā spēj veikt SDR video tveršanu. Un viss tas kļuva iespējams, pateicoties progresīvai aparātu tonālai kompresijai. Tā nodrošina ideālu krāsu pārraidi un turklāt nerada pārmērīgās pārslodzes jūsu CPU. Izņemot visu citu, ierīce atbalsta multi ierakstīšanas funkciju, kura ļauj jums vienlaikus ierakstīt video, piemēram, OBS un Elgato 4KCU lietojumprogrammās. Un tas vēl nav viss! Jūs arī varat pieslēgt vairākās 4К60 Pro MK.2 kartes jūsu PD, kas ļaus vienlaikus tvert videoplūsmu no dažādām kamerām, konsolēm un datoriem.

Karte Elgato 4К60 Pro MK.2 pilnīgi atbalsta Elgato 4KCU lietojumprogrammu, kas sniedz jūsu rīcībai plašas ierīces vadīšanas iespējas. To vidū ir Flashback Recording opcija, kura ļauj saglabāt jūsu agrākā geimpleja videoierakstu, izmantojot vadībai ērtos elementus, kuri ir līdzīgi DVR. Ierīcei ir funkcija Live Commentary, ar kuras palīdzību jūs varat ierakstīt mikrofona skaņu kā atsevišķo audio ierakstu. Iepriekš aprakstītās iespējas ļauj rediģēt geimpleja video ierakstus, kā arī spēļu un balss audioierakstus postproducēšanas procesā. Tādējādi, jūsu rīcībā būs viss nepieciešamais funkcionāls viskvalitatīvākā satura veidošanai ar 4K HDR izšķirtspēju. Nu, un galvenais, pats galvenais – jūs gūsiet baudu no darba ar šo karti, un jau pēc pāris nedēļām nevarēsiet iedomāties, kā agrāk jūs tikāt galā bez tās!

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.