02 09.2018

Spēļu pele Mamba Elite – kompānijas Razer elites jaunums!

Razer Mamba Elite – tā ir visjaunākā spēļu pele, kura kļuva par pēdējo papildinājumu populārākajā Mamba sērijā un iekļāva sevī visas Mamba Tournament Edition modeļa pozitīvās īpašības.
Ierīce ir aprīkota ar mūsdienīgo optisko sensoru 5G, kura maksimālā izšķirtspēja sasniedz 16 000 DPI. Tieši šis devējs ir uzstādīts Razer DeathAdder Elite modelī, pateicoties tam, tā guva lielāko popularitāti daudzu geimeru vidū. Vēl viena diezgan svarīga Mamba Elite priekšrocība ir Razer pārslēgi, kuri ir izstrādāti kopā ar kompānijas Omron inženieriem, un kuriem ir sevišķi liela stiprības rezerve/drošības koeficients, kas sasniedz 50 miljonus nospiešanu. Starp citu, šim modelim ir ērta ergonomiskā forma, kas lieliski der dažādiem satvērienu tipiem, kā arī sānu ieliktņi ar īpašu tekstūru, kuri ir paredzēti drošai ierīces fiksācijai Jūsu rokā. Un vēl Mamba Elite – tās ir 20 dažādas RGB apgaismojuma darba zonas, kas tiek atsevišķi iestatīti. Skaistums!

Spēļu pele Mamba Elite spēj nodrošināt maksimālo kustības precizitāti, augstu veiktspēju, vadīšanas efektivitāti un ērtību, kā arī plašas iespējas Razer Chroma apgaismojuma darba iestatījuma personalizēšanai un vizuālai pielāgošanai! Šī pele kļūst par galveno dimantu Jūsu spēļu zonai.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.