01 09.2018

Logitech G502 HERO – leģendārās peles atjaunošana!

Logitech G502 HERO atšķiras ne tikai ar lielisku ergonomiku, bet arī var palielīties ar augstu precizitāti, pārraidot katru Jūsu kustību uz monitora ekrānu, pateicoties augsti tehnoloģiskajam optiskajam devējam HERO 16K.

2018. gada 30. augustā tika nodemonstrēts kārtējais jaunums no Logitech G, par kuru kļuva spēļu pele Logitech G502 HERO – atjaunotā, modificētā modeļa versija G502. Uzņemot sevī vislabākās priekšteča īpašības, tā tieši tāpat atšķiras ar lielisku ergonomiku un pilnu ērtību, izmantojot jebkura tipa satvērienu. Bet tajā pašā laikā par galvenajiem ierīces atjaunojumiem kļuva tehnoloģiskā optiskā sensora HERO 16K ieviešana, kas var palielīties ar precizitāti, pārraidot katru Jūsu kustību uz monitora ekrānu. Turklāt ierīcei ir mūsdienīga LIGHTSYNC RGB apgaismojuma sistēma, izturīgs kabelis aptinumā, ar pieciem papildus atsvariem svara regulēšanai, kā arī ar 11 programmējamām pogām, kuras ļauj pavisam un pilnīgi personalizēt vadīšanu jebkurā spēlē!

„Modelim G502 ir ļoti liela popularitāte liela mūsdienīgo geimeru skaita vidū, bet mēs nolēmām, būtiskā mērā, modificēt to, ieviešot vismūsdienīgāko optisko sensoru HERO 16K. Patiesībā, esmu pārliecināts, ka tieši tas izvadīja spēļu peli pilnīgi jaunā līmenī!”, saka Judžešs Desais, kompānijas Logitech ģenerāldirektors un viceprezidents. „Bez jebkādām šaubām, HERO 16K kļuva par ļoti svarīgo uzlabojumu G502, kuru mūsdienīgie geimeri varēs atbilstoši novērtēt jau tuvākajā laikā”, viņš turpina.

Tādējādi, spēļu pele Logitech G502 HERO ir aprīkota ar vismūsdienīgāko un augsti tehnoloģisko optisko sensoru, kas spēj nodrošināt kustību filigrāno precizitāti līdz ar momentāno pārvietošanās ātrumu. Devējs arī var palielīties ar atjaunoto lēcu un pilnveidoto novērošanas algoritmu. Tas nosaka precizitāti tā darba procesā, līdz pat vienam pikselim, bez jebkādas akcelerācijas, filtrācijas vai izlīdzināšanas. Šie raksturojumi pilnīgi tiek saglabāti, pat ja runa ir par sensora novērošanas ātrumu 400 IPS un maksimālo izšķirtspēju, kas, vārdu sakot, sasniedz 16 000 DPI.

Šis modelis lieliski der jebkura satvēriena tipa lietošanai un spēles stilam! Un tas nav vienkārši tukši vārdi. Vienpadsmit programmējamās pogas, kuras tiek iestatītas ar LGS (Logitech Gaming Software) lietojumprogrammu, kā arī ergonomiskais skrols, kas tiek viegli ritināts, tam ir divas dažādas pievienojumprogrammas – viss tas ļaus Jums bez grūtībām personalizēt vadīšanu un izbaudīt tā maksimālo efektivitāti jebkurā spēlē. Turklāt ierīces kopsvars tiek viegli regulēts ar atbilstošo sistēmu, kas iekļauj sevī piecus nelielus atsvarus, pa 3,6 g katrs. Vēl viena svarīga devaisa priekšrocība ir mūsdienīga LIGHTTSYNC RGB apgaismojuma sistēma, kurai ir liels krāsu un nokrāsu skaits, kas sasniedz 16,8 miljonus. Un vēl viens svarīgs papildinājums – integrētā atmiņa. Tā droši saglabā līdz pieciem dažādiem iestatījuma profiliem, pateicoties tam, Jūs varēsiet jebkurā brīdī lietot visas Jūsu konfigurācijas!

Kā jau tika minēts iepriekš, G502 HERO uzņēma sevī visu vislabāko no iepriekšējā modeļa. Un, protams, šeit ir runa par maksimāli ērtu un ergonomisku formu ar gumijotiem tekstūru ieliktņiem. Tas ļauj droši fiksēt ierīci Jūsu rokā un nedod tai izslīdēt pat visintensīvāko batāliju procesā. Turklāt devaiss var palielīties ar izturīgo kabeli aptinumā, kas spēj stabili un droši funkcionēt ilgstošās lietošanas procesā. Vēl viena šī modeļa priekšrocība ir tehnoloģiskie pārslēgi, kuri ir Logitech un Omron speciālistu kopdarba rezultāts. To ilgmūžība sasniedz 50 miljonus klikšķus kopā ar maksimālo precizitāti un drošumu darba procesā. Starp citu nav jāaizmirst, ka peles G502 HERO kopsvaru var viegli noregulēt ar papildus atsvariem, kā arī nobīdīt tās smaguma centru, ja tas ir nepieciešams.

Logitech G502 HERO, izpildīta melnā krāsā, jau 2018. gada oktobrī tā kļūst pieejama pārdošanā.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.