14 09.2018

Kraken Tournament Edition, BlackWidow Elite и Mamba Wireless – jaunumi no Razer

Mūsdienīgās inovācijas, visaugstākie kvalitātes standarti un lieliskā ergonomika – visas šīs priekšrocības apvieno sevī visjaunākās spēļu ierīces, kuras izstrādāja Razer inženieri.

Vienlaikus Sietlā (ASV) un Berlīnē (Vācija) tika rīkota spēļu garnitūras Kraken Tournament Edition, tastatūras BlackWidow Elite un bezvadu peles Mamba Wireless prezentācija. Visas ierīces izveidoja kompānijas Razer speciālisti, kura ir viena no līderēm mūsdienīgo perifērijas devaisu, kas ir paredzēti parastiem geimeriem un pieredzējušiem kibersportistiem, izstrādes jomā.

„Kopš pirmās mūsu kompānijas pastāvēšanas dienas, mēs neatlaidīgi strādājām, radot vismūsdienīgākās ierīces, kas lieliski derētu gan profesionāļiem, gan arī amatieriem. Tieši tāpēc kopš seniem laikiem Razer cieši sadarbojas ar populāriem kibersportistiem, kas ļauj mums detalizēti izpētīt visas nepieciešamās īpatnības un sarežģītības, kas ir saistītas ar iekšspēļu vadīšanu lielajos turnīros. Tādējādi mūsu inženieri ir spējīgi ne tikai atrisināt radušās problēmas, bet arī novērst tās, ieviešot vismūsdienīgākās tehnoloģijas, kuras būtiski uzlabo kontroles un ērtības vispārīgo līmeni spēlē, un līdz ar to palielina Jūsu gala izredzes uzvarēt pat vissīvākajā kaujā. Mūsu jaunais komplekts – vēl viens apstiprinājums tam!”, teica kompānijas Razer līdzdibinātājs un СЕО Min Ļan Tan.

Izklāstīto komentāru papildināja Deivids Ce, kibersporta virziena topmenedžeris kompānijā: „Šie Razer jaunumi ļauj profesionāliem geimeriem iziet pavisam jaunajā iekšspēļu kontroles līmenī! Spēlētāji varēs momentāni uztvert katru skaņas detaļu un tāpat ātri reaģēt uz spēlē notikušo bez jebkādiem signālu pārraides aizkavējumiem sistēmā. Jebkurš no trim mūsu zīmola jauniem devaisiem ir vispilnveidotākā ierīce savā līnijā un ir paredzēts ne tikai nodrošināt augstas klases iekšspēļu veiktspēju, bet arī sniegt Jūsu rīcībā plašas iespējas pielāgošanai un personalizācijai! Iegādājoties šo komplektu, Jūs saņemsiet ne vienu, bet visus trīs trumpjus, kurus Jūsu pretiniekiem nebūs ar ko segt!”.

Spēļu garnitūra Razer Kraken Tournament Edition

Viens no galvenajām Kraken Tournament Edition modeļa priekšrocībām ir mūsdienīgā skaņas tehnoloģija THX Spatial Audio, kas nodrošina ne tikai lielisku skaņas kvalitāti, bet arī tās lielisku pozicionēšanu. Turklāt austiņu iemuši ir piepildīti ar speciālo dzesējošo gēlu, kas ir paredzēts radīt daudz komfortablākus apstākļus ilgstošo spēļu batāliju procesā.

Ierīce tika izpildīta savai sērijai tradicionālajās krāsās. Nav noslēpums, ka kopš 2012. gada austiņu zaļā apmale un bļodiņas kļuva par parasto spēlētāju un profesionāļu geimeru ierasto atribūtu. Atšķirībā no savām iepriekšējām versijām, šis modelis ir aprīkots ar vēl daudz funkcionālāku pulti ar USB pieslēgšanas interfeisu. Tā dod iespēju viegli noregulēt basa līmeni, kā arī ar speciālās funkcijas Game/Chat Balance sabalansēt balss tērzēšanas un spēļu skaņu skaļumu.

Par šī modeļa iemušu īpatnību ir ne tikai dzesējošs gēls, kas nodrošina papildus ērtības lietošanās laikā, bet arī speciālo iedobu brillēm esamība, kas rada maksimālas ērtības visiem spēlētājiem ar sliktu redzi. Turklāt garnitūra var lielīties ar ergonomisko apmali, kurai ir maksimāla mīksta mugurvirsma, kas tieši pieskaras Jūsu galvai valkāšanas laikā.

Kā jau bija iepriekš minēts, spēļu austiņas Razer Kraken Tournament Edition ir aprīkotas ar tehnoloģiju THX Spatial Audio, kas ļaus Jums pilnīgi iegremdēties mīļākajā spēlē. Tā ne tikai atbild par skaņas precīzu pozicionēšanu, bet arī padara to var maksimāli skaidru un reālistisku katrā atsevišķā detaļā un jebkurā frekvenču diapazonā. THX Spatial Audio funkcionē pārī ar 50 mm skaļruņiem, kas kopumā nodrošina sevišķu skaņas kvalitāti ar spēcīgu, dziļu basu. Devaisa priekšrocību vidū arī ir jāizceļ tā lieliska savienojamība ar PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch un mobilām ierīcēm. Par galveno cēloni tam ir 3,5 milimetru kombinētais konektors, kas ideāli der pieslēgšanai visām iepriekš uzskaitītām platformām.


Kraken Tournament Edition – tā ir precīza un ātra iestatīšana, maksimāla ērtība lietošanas laikā un lieliska skaņas pārraides kvalitāte, līdz pat vissīkākajām detaļām!

Tehnoloģija THX Spatial Audio

Šī tehnoloģija kopumā un pilnīgi atrisina visas iespējamās skaņas pozicionēšanas problēmas! Tieši filigrāni izpildot savu uzdevumu, tā uzlabo skaņošanas vispārējo kvalitātes līmeni stereo režīmā, un, protams, noklausoties audio 5.1 и 7.1. formātos. Turklāt THX Spatial Audio ir spējīga radīt maksimāli reālistisku klātesamības Jūsu mīļākās spēlēs, filmās efektu. Tā arī uzlabo izejošās skaņas pārraidi balss komunikācijas procesā un atsevišķi apstrādā lielu skaņas detaļu skaitu, pateicoties kam, Jūs momentāni varēsiet uztvert katru svešu čabēšanu!

Mehāniskā tastatūra Razer BlackWidow Elite

Maksimālā kontrole jebkuras spēlēs laikā, augstās tehnoloģijas pārslēgi, kurus izstrādāja Razer inženieri, ērti izvietoto multimediju taustiņu kopums, ciparu bloks un speciālā opcija Razer Hypershifty – tas viss apvieno sevī tastatūra BlackWidow Elite! Uzskaitīto vidū atsevišķi ir jāatzīmē opciju Razer Hypershifty, kas ar tiešsaistes servisa Razer Synapse 3 starpniecību pārvērš jebkuru pogu par makro taustiņu. Turklāt iepriekš minētā lietojumprogramma dod Jums iespēju izveidot Jums savus gaismas efektus, kā arī programmēt visus dažādus taustiņus – gan vienkāršu komandu izpildei, gan arī vissarežģītāko makro atveidošanai. Baudiet maksimālu ērtību un efektivitāti, vadot bez ierobežojumiem!

Razer BlackWidow Elite ir aprīkota ar mehāniskiem pārslēgiem Razer, kas ir pieejami trijās dažādās versijās: Green, Orange и Yellow. Tie var lielīties ar dubultiem sānu ieliktņiem, kas būtiski uzlabo tās darba drošumu un stabilumu ekspluatācijas laikā. Šo pārslēgu ilgizturība sasniedz 80 miljonu nospiešanu!

Šī ierīce ir viena no sērijas BlackWidow tastatūrām un ir aprīkota ar hibrīda atmiņu, kas apvieno sevī klasisko iegulto moduli un mākoņglabātuvi. Ir svarīgi arī, ka tas ļauj izveidot līdz pieciem dažādiem iestatījumu profiliem, kuri tiks droši glabāti gan mākonī, gan arī integrētā atmiņā.

Kā jau tika minēts iepriekš, BlackWidow Elite var lielīties ar daudzfunkcionālo ciparu bloku un trim intuitīvi izvietotiem multimediju taustiņiem. Ierīce ir aprīkota ar papildus USB 2.0 portu un audio ligzdu, ka arī ir speciālās iedobes ērtam kabeļu menedžmentam. Tāpat arī tastatūra tiek komplektēta ar ergonomisko ieliktni (plaukstas pamatam) ar mīksto virsmu, kas nodrošina vēl vairāk ērtību spēles laikā!


Vēl 2010. gadā sērijas Razer BlackWidow debijas modelis, kas, turklāt, bija tāpat nosaukta, kļuva par, bezmaz, pirmo mehānisko tastatūru pasaulē. Vēlāk, jau 2014. gadā, Razer pirmo reizi izlaida savus mehāniskos pārslēgus, kuri šodien kļuva par visjaunākās BlackWidow Elite neatņemamo daļu, būtiski paplašinot tā vadīšanas spējas.

Razer BlackWidow Elite – šodien tā ir tastatūra ar visplašāko dažādu funkciju kopumu!

Bezvadu pele Razer Mamba Wireless

Par vienu no šī modeļa galvenajām priekšrocībām tehnoloģiskais optiskais sensors 5G, kā arī vismūsdienīgākā bezvadu pieslēgšanas tehnoloģija, kura ir aicināta nodrošināt tās stabilitāti un drošumu devaisa darba procesā.

Un tagad detalizētāk. Maksimālā izšķirtspēja, kas sastāda 16 000 DPI, filigrāna precizitāte, kas sasniedz 99,4%, un spēja zibensātri pārraidot katru Jūsu kustību monitora ekrānā – tās ir visas kompānijas Razer augstās tehnoloģijas sensora 5G priekšrocības!

Kā jau minēts iepriekš, šīs peles modelis izmanto vismūsdienīgāko bezvadu pieslēgšanas tehnoloģiju. Runa ir par adaptīvās frekvences tehnoloģiju, pateicoties kurai, ierīcei ir spēja uzturēt stabilu un drošu savienojumu – bez kādām kļūmēm un izkropļojumiem. Turklāt devaiss ir aprīkots ar energoietelpīgo bateriju, kas spēj nepārtraukti funkcionēt līdz 50 stundām, bez papildus uzlādēšanas nepieciešamības.

Par vēl vienu Mamba Wireless priekšrocību ir firmas Razer mehāniskie pārslēgi Mechanical Mouse Switches, kuru stiprības rezerve sasniedz 50 miljonu klikšķu! Visas septiņas peļu pogas ar tiešsaistes servisa Razer Synapse 3 starpniecību var diezgan viegli ieprogrammēt dažādu darbību izpildi. Ierīce ir aprīkota ar hibrīdo atmiņu, kas apvieno mākoņglabātuvi un klasisko iebūvēto variantu, kas ļauj droši saglabāt līdz pieciem dažādiem profiliem ar visām Jūsu konfigurācijām.

Bezvadu pele Razer Mamba Wireless apvieno sevī klasisko dizainu, lielisko ergonomisko ar raksturīgiem sānu ieliktņiem (labākai ierīces fiksācijai spēles laikā), kā arī spēju nodrošināt maksimālās ērtības, vadot visilgākās kaujas.

Tehniskie parametri


Razer Kraken Tournament Edition

Ienākošā skaņa:
- Pārraidāmo frekvenču spektrs: 12 Hz - 28 kHz.
- Pretestības parametrs: 32 Omi, kad ir 1000 Hz.
- Jutība (1000 Hz): 109 dB.
- Robežjauda (ieejas): 30 MW.
- Starotāju (neodīmu) izmērs: 5 cm.
- Iemušu izmērs: 5,6 cm.
- Pieslēgšana: analoga, 3,5 mm.
- Kabelis: 1,3 m.
- Kopsvars: 322 g.
- Ovālie iemuši pilnīgi aizklāj Jūsu ausis un nodrošina vēl vairāk ērtību valkāšanas laikā, pateicoties savam dzesējošam gēla pildītājam.

Izejošā skaņa:
- Pārraidāmo frekvenču spektrs: 100 Hz – 10 kHz.
- Pretestības parametrs: 32 Omi, kad ir 1 kHz.
- Signāls/troksnis: pārsniedz 60 dB.
- Jūtība: (1000 Hz): -45±3 dB.
- Vērsums: vienvērsuma, elektrēta.

Vadīšanas elementi:
- Ērts tumblers skaļuma līmeņa regulēšanai.
- Pārslēgs ātrai mikrofona ieslēgšanai un izslēgšanai.

Pults ar USB interfeisu:
- Vesels regulatoru kopums, kas atbild par skaļuma palielināšanu vai samazināšanu, basa līmeņa palielināšanu vai samazināšanu, efekta THX Spatial ieslēgšanu vai izslēgšanu, mikrofona izslēgšanu un skanēšanas līdzsvaru balss tērzēšanā un spēles gaitā.
- Kabelis: 2 m.

Savienojums:
- Par izejošās skaņas avotu var kļūt jebkura ierīce ar 3,5 mm portu.
- Par ienākošās un izejošās skaņas avotu būs visas ierīces ar kombinēto 3,5 mm spraudni.
- Pults pieslēgšanai ir nepieciešams PD ar brīvo USB portu.

Razer BlackWidow Elite

- Pārslēgi Razer.
- Pārslēgu stiprības rezerve: 80 miljonu nospiešanu.
- RGB spīdēšana Razer Chroma.
- Ieliktnis plaukstas pamatam.
- Ciparu bloks ar plašu funkciju spektru.
- Multimediju taustiņu kopums.
- Papildus USB 2.0 ports un skaņu ligzda.
- Hibrīda atmiņa, kas ietver sevī līdz pieciem iestatījuma profiliem.
- Izmanto Razer Synapse 3.
- Ērts kabeļu menedžments.
- Vienlaicīga taustiņu (līdz 10 taustiņiem) nospiešana.
- Programmējamās pogas ar ātru makro izveidošanas funkciju.
- Spēļu pievienojumprogramma.
- Noprasīšanas frekvences rādītājs: 1 kHz.

Razer Mamba Wireless

- Tehnoloģiskais devējs 5G ar maksimālo jūtību 16000 DPI.
- Trekings 450 IPS, kad ir 50 g akcelerācija.
- Noprasīšanas frekvences rādītājs: 1 kHz.
- Septiņas programmējamās pogas ar ātro atsauci.
- Pārslēgi Razer ar 80 miljonu klikšķu stiprības rezervi.
- Formas, kas ir paredzēta labročiem, noregulētā ergonomika.
- RGB spīdēšana Razer Chroma.
- Hibrīda atmiņa, kas ietver sevī līdz pieciem iestatījuma profiliem.
- Izmanto Razer Synapse 3.
- Izmēri: 12,57 X 7 X 4,32 cm.
- Kopsvars (neieskaitot kabeli):106 g.
- Kabelis: 2,1 m.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.