30 09.2018

Kompānija STEELSERIES demonstrēja ierobežotu spēļu perifērijas sēriju HOWL EDITION, COUNTER-STRIKE šūtera stilā.

Perifērijas līnijā Howl Edition ietilpst pele Rival 310 un paklājiņš QcK+ ar leģendāra tēla Howl attēlojumu

Kompānija SteelSeries, pasaules līdere spēļu perifērijas ražošanā, sadarbībā ar kompāniju Valve demonstrē ierobežotu spēļu perifērijas izlaišanu šūtera Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) stilā. Jauna pele un paklājiņš ir izrotāti ar dizainu visslavenākā CS:GO ieroča – M4A4 Howl – tēla stilā.

„Kompānija Valve ilgus gadus bija par mūsu vērtīgo partneri – no pirmā Rival 300 Fade un Rival 300 Hyper Beast izlaiduma līdz utilītprogrammas SteelSeries Engine atbalsta integrēšanai, atzīmē kompānijas SteelSeries izpilddirektors Ehtišams Rabanijs. – Rival 310 un QcK+ Limited Howl Editions ir jauns galvenais mūsu sadarbības posms un jaunā iespēja CS:GO spēlētājiem būt maksimāli precīziem, tajā pašā laikā saglabājot sporta tēlu. Mēs palikām par kaislīgiem kibersporta cienītājiem un lepojamies ar to, ka varējām veikt šo sludinājumu FACEIT Major turnīra ietvaros”.

Jaunā pele un paklājiņš ir demonstrēti FACEIT Major: London 2018 ietvaros – trīspadsmitā globālā čempionāta ietvaros.

Peli Rival 310 izšķir nepārspēta precizitāte, kuras ķīlis ir kompānijas SteelSeries firmas sensora TrueMove 3 izmantošana. Versija Rival 310 Howl Edition mantos augstu ražīgumu Rival 310 kombinējumā ar dizainu leģendāra CS:GO ieroča tēla stilā. Pelē tiek izmantotas mehāniskās pogas un Prism RGB pagaismas sistēmas atbalsts, kas ir saderīga ar utilītprogrammu SteelSeries Engine.

Paklājiņš QcK+ Limited Howl Edition  ir noformēts tajā pašā stilā, tāpat kā Rival 310 Howl Edition. Tā izmēri sastāda 450 mm x 400 mm x 3 mm. Paklājiņš ir izpildīts no īpaša materiāla, kas uzlabo peles slīdēšanu un minimizē berzi. Augstā blīvuma virsma ar minimāliem izkropļojumiem, kura izgāja izmēģinājumus pie vislabākajiem ražotājiem ir optimizēta kustību maksimālai kustību precizitātei, izmantojot gan optiskās, gan arī lāzera peles. Paklājiņā tiek izmantots pretslīdošais pamats un griezuma monolīta apstrāde, kas ir tā ķīla, ka paklājiņa malas nekad nenodriskāsies.

Uzzināt vairāk par visu kompānijas produkcijas SteelSeries Howl Edition līniju var pēc adreses https://steelseries.com/csgo.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.