08 10.2018

Nari no Razer – visjaunākā garnitūru līnija ar taustes sajūtām

RAZER ir NARI bezvadu garnitūru saime – flagmaņu modelis ar taustes atdeves tehnoloģiju HyperSense piedāvā pilnīgos skaņas iespaidus spēlēs

Sanfrancisko
Kompānija Razer, vadošais starptautiskais dzīvesveida zīmols geimeriem, piedāvā bezvadu garnitūru Razer Nari Ultimate, pielietojot progresīvo taustes atdeves tehnoloģiju Razer HyperSense.

Razer HyperSense tika izstrādāta kopā ar Vācijas inženieru kompāniju Lofelt™, kura specializējas uz taustes tehnoloģiju izveides ticamo skaņas spēlē un kino iespaidu nodošanai.

„Lofelt darbība ir veltīta pirmšķirīgo taustes atdeves tehnoloģiju izveidei, un to līmenis atbilst augstas kvalitātes skaņai un attēlojumam, kas piemīt mūsdienīgām ierīcēm” – teica Lofelt ģenerāldirektors Daniels Bitners. „Sadarbība ar Razer – lieliskā iespēja nodemonstrēt mūsu izstrādātās progresīvās tehnoloģijas svarīgumu un vērtību.” Esmu sajūsmināts Par to, ka mēs pirmie atklājam patieso izvirzīto taustes tehnoloģiju potenciālu un ar nepacietību gaidu, kad geimeri varēs iziet uz jauno spēles sajūtu līmeni, pateicoties Razer Nari Ultimate un Lofelt tehnoloģijai.”

Razer HyperSense izmanto taustes piedziņas daudzdimensiju atdeves efekta radīšanai, uzlabotā stereoskaņas pozicionālā uztvere. Tehnoloģija darbojas ar visiem audio formātiem spēlēs, kino un mūzikā, reālā laikā pārveidojot skaņas signālus par vibroefektiem bez specifiskā papildiestatījuma.

Nari Ultimate tika izveidota, pielietojot inovācijas tehnoloģijas, lai sasniegtu maksimālo komfortu valkāšanai. Uzgalvis tiek automātiski regulēts, austiņu bļodiņas ir izdarītas nekustīgas, lai derētu jebkuriem galvas izmēriem. Ambušūri ir piepildīti ar dzesējošo gēlu, kas nodrošina daudz augstāku komfortablu temperatūru, nekā tradicionālais materiāls ar atmiņas efektu. Tāpat arī tās ir apgādātas ar slēptiem kanāliem ērtībai, valkājot brilles.

Razer Nari Ultimate, izņemot citu, izmanto THX Spatial Audio tehnoloģiju, kuru pirmoreiz demonstrēja Kraken Tournament Edition stilā. Tā rada dziļuma reālistisko efektu, stimulējot maksimālās precizitātes apļa skaņu maksimālam spēles uztveršanas līmenim. Garnitūra ir apgādāta ar līdzsvaru spēli/tērzēšanu un ir saderīga ar PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch un mobilām ierīcēm vadu un bezvadu režīmos.

Razer līdzdibinātājs un ģenerāldirektors Miņ Ļan Tan paziņo „Razer nenogurstoši izstrādā inovācijas tehnoloģijas, lai nodrošinātu geimeriem vislabākos spēļu procesa iespaidus. Razer Nari Ultimate atklāj viņiem pilnīgi citu iespēju izjust spēli ar Razer HyperSense.”

Razer Nari ir pieejama trijās versijās: Razer Nari Ultimate, Nari, un Nari Essential.
Razer Nari Ultimate piedāvā vispilnīgāko iepriekš aprakstīto sajūtu spektru.
Razer Nari nav Razer HyperSense Razer, bet turklāt pilnīgi atbilst Razer Nari Ultimate komforta, tehnoloģiju un cita līmenī.
Razer Nari Essential ir koncentrēta uz bezvadu spēles pamatfunkcijām bez aizturēm un kombinē THX Spatial Audio, komforta regulējamais uzgalvis un ambrušūri ar dzesējošā gēla pildījumu.

Daudz sīkākai informācijai par jaunu garnitūru līniju apmeklējiet:
Nari Ultimate: https://www.razer.com/gaming-audio/razer-nari-ultimate
Nari: https://www.razer.com/gaming-audio/razer-nari
Nari Essential: https://www.razer.com/gaming-audio/razer-nari-essential

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.