01 11.2018

HyperX Cloud MIX – spēļu austiņas ar Bluetooth tehnoloģiju!

Kompānija HyperX apvienoja vadu un bezvadu Bluetooth pieslēgšanu vienā ierīcē!

2018. gada oktobrī Fauntinā Valī, Kalifornijā, populārākais brends HyperX demonstrēja savu pirmo Bluetooth austiņu modeli Cloud MIX, kas derēs gan spēlēšanai mājās, gan arī izmantošanai ceļā. Ierīce patīkami iepriecinās lietotājus ar stilīgu dizainu, augstu skaņas kvalitāti un tai atbilstošu komforta līmeni, kā arī ar tehnoloģisko mikrofonu pāri un diviem pieslēgšanas tipiem: vadu un bezvadu. HyperX speciālisti neko nepalaida garām, vēl austiņu izstrādes stadijā viņi parūpējās absolūti par visu.

Garnitūra ir izstrādāta uz iepriekšējo modeļu Cloud 2 un Cloud Alpha bāzes. Tā ir aprīkota ar dinamiskiem divkameru skaļruņiem ar 40 mm diametru, kuri atskaņo patiešām kvalitatīvu skaņu. Turklāt ierīce pilnīgi atbalsta Hi-Res Audio izšķirtspēju, un tai ir atbilstošs sertifikāts un, tātad, spēj nodot skaņu līdz 40 kHz diapazonā. Vēl viena nepatīkama īpatnība ir mobilitāte. Garnitūras Bluetooth savienojums ļauj jums viegli pieslēgties audio atskaņotājam vai viedtālrunim, lai baudītu mīļāko mūziku pastaigas laikā vai ilgstošā ceļā.

Modelis Cloud MIX apvieno sevī vismūsdienīgākās audiotehnoloģijas. Garnitūra ir aprīkota ar divkameru dinamiskiem skaļruņiem ar 40 mm diametru, kuri spēj atveidot kvalitatīvu skaņu. Austiņas ērti var pielietot gan mājas apstākļos, pievienojot tās konsolei vai PD, gan arī pastaigā vai ceļojumā, baudot mūziku vai filmu pārskatu, izmantojot Bluetooth savienojumu. Turklāt ierīce atbalsta Hi-Res Audio formātu vadu režīmā, un tai ir atbilstošs sertifikāts.

„Universālās garnitūras Cloud MIX izveide mūsdienu geimeriem, kuru kļūst aizvien vairāk, bija mūsu nākamais un pilnīgi likumsakarīgs solis”, teica Tailers Nidlzs, HyperX komercdirektors. „Mēs centāmies izveidot spēļu austiņas, kuras būs pilnīgi atbilstošas kibersportistu un parasto spēlētāju prasībām ne tikai no spēlēšanas mājās vai lielā arēnā redzespunkta. Mūsu inženieri arī centās orientēt ierīci izmantošanai ielu vidē vai braucienā. Un tiem tas izdevās! Ar kabeli jūs varat pieslēgties jūsu datoram vai konsolei ilgstošai spēlei, bet Bluetooth savienojums lieliski derēs mobilajai lietošanai ārā vai ceļā”, turpina viņš.

HyperX Cloud MIX ir aprīkots uzreiz ar diviem mikrofoniem. Pirmais – noņemamais un tam ir Discord un TeamSpeak lietojumprogrammu izstrādātāju kvalitātes sertifikāti. Tas lieliski der saskarsmei ar timmeitiem spēles laikā. Otrais mikrofons ir integrēts vienā no austiņu bļodiņām un bez šaubām der jums, ja jūs izmantojiet Bluetooth režīmu zvaniem pa tālruni. Tādējādi, garnitūra atbilst visiem mūsdienīgo geimeru pieprasījumiem – tā ir vienkārša, ērta un lieliski skan!

Vēl viena garnitūras svarīga īpašība ir ārējie regulatori, ar kuriem jūs viegli varēsiet noregulēt skaņu, kā arī ieslēgt vai izslēgt mikrofonu. Turklāt ierīce ir aprīkota ar speciāliem indikatoriem, kuri ļauj kontrolēt jūsu Bluetooth pieslēguma statusu. Austiņām arī nav nekādu problēmu ar saderīgumu! Ierīce tiek viegli pieslēgta dažādām platformām ar 3,5 mm konektoru, bet, kas ir attiecināms uz Bluetooth režīmu*, tad šeit darbojas tāds pats princips: jums derēs jebkurš šo tehnoloģiju atbalstošs avots!*Darba ilgums bez uzlādēšanas sastāda 20 stundas.

Brends HyperX izstrādā mūsdienīgās un tehnoloģiskās ierīces geimeriem un garnitūra Cloud MIX vēl viens apstiprinājums tam! Kompānijas inženieri pieliek visas piepūles, lai kārtējais jaunums būtu populārs geimeru sabiedrībā un atbilstu visām gan profesionāļu, gan arī amatieru prasībām. Šo principu pielieto attiecībā pret visām ierīcēm, lai tas būtu tastatūras, peles vai garnitūras, kas vēlreiz apstiprina izstrādātāju.

Tehniskie dati

 Austiņas:

- Dinamiskie skaļruņi: ar 40 mm diametru ar neodīma magnētiem.

- Tips: slēgtais.

- Frekvenču parametri: 10 Hz – 40 kHz.

- Pretestība: 40 Omi.

- Skaņas spiediens: 100 dB /mW, ja ir 1 kHz.

- DGA: mazāk kā 2%.

- Svars: 260 g.

- Svars ar mikrofonu: 275 g.

- Kabelis pagarinātājs PD: garums 2 m.

- Uzlādes USB kabelis: 50 cm.

- Pieslēgšana:

Noņemamais 3,5 mm 4 polu kabelis.

Kabelis pagarinātājs PD: ir divi 3,5 mm konektori.


Noņemamais mikrofons:

- Tips: elektriskais, kondensatoru.

- Frekvenču parametri: 50 Hz – 18 kHz.

- Jūtīgums: -42 dB (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz).


Iebūvētais mikrofons:

- Tips: elektriskais, kondensatoru.

- Virzība: vienvirziena.

- Frekvenču parametri: 50 Hz – 8 kHz.

- Jūtīgums: -33 dB (0dB = 1 V/Pa, 1 kHz)


Bluetooth:

- Baterijas darba ilgums*: 20 st.

- Bluetooth versija: 4.2.

- Bezvadu darbības rādiuss**: līdz 10 m.


*Pārbaudīts 50% skaļumā no maksimālā līmeņa.

**Bezvadu darba rādiuss var mainīties atkarībā no apkārtējiem apstākļiem.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.