06 11.2018

Kompānijas Corsair zemā profila tastatūras!

2018. gada oktobrī Frimontē, Kalifornijā, kompānija Corsair demonstrēja uzreiz divus jaunos tastatūru modeļus.

Pāris vārdus par brendu: Corsair ir liela popularitāte mūsdienu geimeru vidū, un tā ir viena no līderēm PD perifērijas ierīču un komponentu izstrādes jomā. Bet tagad sīkāk par jaunumiem. Runa ir par mehāniskām tastatūrām K70 RGB MK.2 Low Profile un K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire. Tās iemantoja visas iepriekšējā modeļa K70 RGB MK.2 priekšrocības, bet papildus tam ir daudz ērtākais un ergonomiskais dizains, kas lieliski kombinējas ar pārslēgiem Cherry MX Low Profile RGB – ātriem, precīziem un taustes. Ierīces lieliski der drukāšanai ar jebkuru ātrumu un, protams, mūsdienu spēlēm, tāpēc, lai kādu variantu izvēlētos – viņiem viss pa spēkam!

Jādomā, par vissvarīgāko K70 RGB MK.2 Low Profile komponentu ir Cherry MX Low Profile pārslēgi. Tiem ir neliels augstums, kopā 11,9 mm, un daudz samazināto iedarbes distanci, pateicoties tam jūs varat veikt vēl vairāk nospiešanu un darbību spēlē. Taustiņu uzgaļiem arī ir zems profils. Ar tiem jūs izlietosiet mazāk spēku nospiešanai un atbilstoši būs mazāk noguruma, ja ilgi drukāt vai novārdzinošo kauju laikā mīļākajā spēlē.

 

Savukārt tastatūrai K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire ir viena svarīga atšķirība. Tā ir aprīkota ar Cherry MX Low Profile RGB Speed pārslēgiem, kuri ir ekskluzīvi izstrādāti priekš Corsair. Tiem ir veiktspēja un var palielīties ar maksimālo iedarbes distanci, kura ir vienāda tikai ar 1 mm.

Ja salīdzināt abas ierīces, tad pirmajā tastatūrā ir uzstādīti Cherry MX Low Profile RGB Red pārslēgi. Tie ir lineāri, taustes, ar gludu gaitu, taču tiem ir mazliet lielāka iedarbes distance – 1,2 mm.

Vēl viena interesanta detaļa: abu tastatūru ražotāji patiešām ar īpašu uzmanību pievērsās katram sīkumam. Viņi pārstrādāja pat pārslēgu šūnas un taustiņu uzgaļus. Pirmie zaudēja augstuma ziņā, kas ir dabiski, bet otrie – tagad izvietojas tuvāk pārslēgiem un var daudz labāk veikt apgaismes spīdēšanu, tā kļūs daudz spilgtāka un piesātinātāka!

Lietojumprogramma iCUE, kur tad bez tās? Taču ērtai vadīšanai spēlē, vispirms, ir jāiestata tastatūra, vai ne? Šis programmnodrošinājums ļaus ātri un viegli tikt galā ar jebkurām konfigurācijām: ieprogrammēt taustiņus, ierakstīt makrosus, pat vissarežģītākos, kā arī iestatīt pagaismas darbību un sinhronizēt to ar citām ierīcēm, kas atbalsta iCUE. Mūsdienu spēļu tastatūrai ir vajadzīga atbilstoša vadības sistēma – intuitīvi viegla lietošanā. Un, lūk, tā ir, lietojiet!

Kanoniskais karkass K70, kas ir izgatavots no matētā alumīnija, arī tika pārstrādāts. Tā augstums ir vienāds ar 29 mm, un tā ir visplānākā kompānijas Corsair tastatūra visu kādreiz laisto klajā vidū. Ierīcei arī ir zema profila kājiņas, pateicoties kurām, Jūsu rokas var atrasties praktiski dabiskā stāvoklī. Tas ļauj samazināt nogurumu spēles laikā, neradot saspringumu plaukstām un plaukstas pamatiem. Turklāt plāna tastatūra K70 RGB MK.2 Low Profile lieliski derēs Jūsu spēļu istabai un labi kombinēsies ar citām ierīcēm.
 

Tastatūrām Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile un K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire ir viss nepieciešams mūsdienīgam geimeram! Ierīces ir aprīkotas ar multimediju taustiņiem, papildus USB portu, kas ir paredzēts dažādu ierīču pieslēgšanai, ar ērtu skaļuma regulatoru, kas ir izgatavoti no alumīnija ar speciālu gravējumu. Un vēl tastatūrām ir integrētā atmiņa jūsu iestatījumu glabāšanai. Ērti un praktiski.

Abu ierīču priekšrocība ir anti-ghosting efekts. Ar to Jūs varēsiet vienlaikus lietot jebkuru taustiņu skaitu, un visi tie iedarbojas uzreiz, bez kompromisiem! Komplektā ierīcēm Jūs arī atradīsiet WASD un QWERDF pogu papildus uzgaļus. Tām ir cita krāsa un tekstūras pārklājums – lielisks variants FPS un MOBA spēļu cienītājiem.

Divi kompānijas Corsair jaunumi – tā ir augsta vadības efektivitāte, stilīgs dizains un ērta zemā profila konstrukcija. Tie ļaus jums vēl labāk spēlēt, ātrāk reaģēt un varēs lieliski kombinēties ar citām ierīcēm jūsu spēļu istabā.

Tehniskie parametri

- Zemā profila pārslēgi Cherry MX Low Profile Red modelī K70 RGB MK.2 Low Profile un Cherry MX Low Profile RGB Speed, tastatūrai K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire. Pēdējie ir izveidoti ekskluzīvi priekš Corsair.

- Izturīgs karkass, kas ir izgatavots no anodētā alumīnija.

- RGB pagaismas sistēma katram atsevišķam taustiņam.

- Corsair iCUE lietojumprogrammas atbalsts.

- Noņemamais ieliktnis plaukstas pamatam, ar kuru var daudz ilgāk spēlēt nenogurstot.

- Multimediju taustiņu un ērtas skaļuma regulatora esamība.

- Papildus ligzda USB 2.0 Type-A.

- Komplektam tiek pievienoti papildus uzgaļi WASD un QWERDF ar tekstūras pārklājumu.

- Atmiņas apjoms: 8 MB.

- Windows taustiņa bloķēšana.

- 100% anti-ghosting efekts, ar kuru var droši vienlaikus nospiest visus taustiņus.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.