11 11.2018

SteelSeries paplašina populāro līniju QCK

Kompānija SteelSeries ir pasaules līdere spēļu perifērijas jomā, pasludina par populārās QcK paklājiņu līnijas paplašināšanu un piedāvā maksimālu produkcijas daudzveidību. Atjaunotajā līnijā ietilpst QcK Edge, QcK Prism Cloth, QcK Hard un klasisko modeļu atjaunošana. Jaunumi tika laisti klajā par godu sakarā ar sērijas 10 miljonu pārdoto eksemplāru atzīmi, kas ir absolūts rekords spēļu perifērijas ražotāju vidū.

QcK Prism

Jaunu palielinātā izmēra paklājiņu QcK Prism atšķir auduma virsma un dinamiska divzonu RGB pagaisma, kas atbalsta personalizētos iestatījumus ar utilītprogrammas SteelSeries Engine palīdzību. Utilītprogramma SteelSeries Engine un lietojumprogramma PrismSync ļauj viegli iestatīt visas perifērijas daudzkrāsu pagaismu ar SteelSeries Prisma atbalstu. No reakcijas uz nospiešanu līdz sarežģītam gaismas šovam, SteelSeries Prism dāvina iespēju individuāli iestatīt perifēriju pēc savas gaumes. RPG pagaisma atbalsta integrāciju ar Discord un iestatāmos gaismas paziņojumus par jauniem ziņojumiem tērzēšanā, klusēšanas režīmā utt.

Atšķirībā no konkurentu risinājumiem, kompānija SteelSeries apdomīgi izvietoja barošanas kabeli no kreisās puses, lai izvairītos no saskaršanās ar peles kabeli spēles laikā.

Paklājiņš QcK Prism Cloth ir pieejams divos izmēros: Medium (320mm x 270mm x 4mm)un XL (900mm x 300mm x 4mm). QcK Prism Cloth cena: €39.99 un €59.99 atbilstoši.

QcK EdgeQcK Edge paklājiņā tiek izmantota tāda pati auduma virsma kā pārējos līnijas produktos, taču tā cauršūtās malas sniedz papildus pārliecību, ka tie nenolietosies un nezaudēs savu izskatu. Dizains precīzi seko SteelSeries paklājiņu minimālisma firmas tradīcijām. QcK Edge virsma izgāja vislabāko sensoru ražotāju izmēģinājumus. Pateicoties lielam blīvumam un minimāliem kropļojumiem, tiek sasniegta maksimāla kustību precizitāte, izmantojot gan optiskās, gan arī lāzera peles. Paklājiņa apakšējā virsma, pēc būtības, ir gumijots pamats, kas aizsargā no gadījuma slīdējumiem, kuri nav pieļaujami kibersportā.

Paklājiņš QcK Edge ir pieejams trijos izmēros: Medium (320mm x 270mm x 2mm), Large (450mm x 400mm x 2mm) un XL (900mm x 300mm x 2mm). QcK Edge cena: €11.99, €14.99 un €23.99 atbilstoši.

QcK Hard

Paklājiņš QcK Hard ļauj sasniegt profesionālā līmeņa ātrumu. Blīva polietilēna virsma ir optimāla darbam gan ar zemu, gan arī ar lielu CPI, tajā pašā laikā, kad daudzslāņainā konstrukcija un polimēra pamats nodrošina nodilumizturību un vienmērīgumu visā laukumā.

Paklājiņa izmērs: 320mm x 270mm x 3mm. QcK Hard cena – €29.99.

Paklājiņi QcK

Izņemot jaunos QcK Edge, Prism Cloth un Hard modeļus, kompānija SteelSeries arī atjauno paklāju oriģinālo līniju. Paklājiņiem QcK Mini, QcK un QcK+ tiks mainīts nosaukums par QcK – Small, QcK – Medium un QcK – Large atbilstoši, bet QcK MASS, QcK HEAVY un QcK XXL tiks dēvēti par QcK Heavy – Medium, QcK Heavy – Large un QcK Heavy – XXL atbilstoši. Dizaina nenozīmīgās izmaiņas izpaudīsies atjaunotā SteelSeries logotipā.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.