25 11.2018

BlackWidow Lite – visjaunākā tastatūra birojam un spēlei

Razer BlackWidow Lite uzdod darba tastatūru standartu

SANFRANCISKO, ASV

Razer – vadošais starptautiskais zīmols geimeriem, reprezentē Razer BlackWidow Lite – mehānisko tastatūru, ko izstrādāja biroja darbam un spēlei.

BlackWidow Lite apvieno mehāniskās spēļu tastatūras veiktspēju un minimālistisko dizainu, kas lieliski der profesionāliem darba apstākļiem. BlackWidow Lite ir aprīkota ar Oranžās krāsas Mehāniskiem Pārslēgiem Razer™. Tie darbojas praktiski bez trokšņa un nodrošina jūtamo atdevi optimālai ērtībai teksta drukāšanas laikā. Katrs pārslēgs iztur līdz 80 milj. nospiešanām, kas ir ievērojami lielāki par parasto tastatūru darbmūžu. Razer BlackWidow Lite tiek piegādāta ar papildus starplikām, lai uzlabotu trokšņa izolāciju un samazinātu nogurumu no darba.

BlackWidow Lite – tas ir papildinājums produktīvās perifērijas saimē, kurā ietilpst Razer Atheris un Razer Goliathus Mobile Stealth. Tā lieliski papildinās ierīces darbam – tādas, kā klēpjdatoru Razer Blade Stealth, Razer Phone 2 un garnitūru Razer HammerHead USB-C ANC.

“Mēs spēlējam ar centību, bet arī strādājam tāpat centīgi,” teica Miņ Ļan Tan, Razer līdzdibinātājs un ģenerāldirektors. „Dzīves trešdaļu mēs pavadām ekrānu priekšā un gribam piedāvāt jums tastatūru, ar kuru patiešām ir patīkami drukāt. BlackWidow Lite tika izstrādāta kā ideāls partneris darbam un spēlei.”

Razer BlackWidow Lite ir izgatavota kompaktā formālā bez ciparu bloka un ir aprīkota ar noņemamu kabeli aptinumā glabāšanas un transportēšanas ērtības nolūkos. Katra no pogām ir individuāli pagaismota ar baltu apgaismojumu efektīgam darbam apstākļos ar vājo apgaismojumu, spilgtuma līmenis tiek pilnīgi regulēts. Iespējama papildus iestatīšana, ar Razer Synapse 3 mākoņu konfiguratoru, kas ļauj izveidot makrosus, uzdot saīsnes un daudz ko citu.


Īpatnības:

Oranžās krāsas Mehāniskie Pārslēgi Razer™ – klusi, ar taustes atdevi ērtībai, saliekot tekstu

Darbmūžs – līdz 80 milj. nospiešanām

Individuālā pogu pagaisma darbam, kad ir zems apgaismotības līmenis

Starplikas un instruments pogu noņemšanai

Razer Synapse 3 atbalsts

Noņemamais savītais kabelis

Antigostings – līdz 10 vienlaikus nospiešanām

Spēļu režīms, kas izslēdz Windows un Atl-Tab pogas

Pilnīgi iestatāmās pogas ar makrosu „momentānu” ierakstu

Aptaujas frekvence – 1000 Hz

Augšējā plāksne no matētā alumīnija

Tehnoloģija Instant Trigger visātrākajai atsaucei, veicot drukāšanu

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.