28 11.2018

Zowie Divina – jauna geimeru ierīču sērija no BenQ!

Kompānija BenQ demonstrēja jaunu Zowie Divina peļu sēriju. Tajā ietilpa S līnija, klasiskie modeļi EC-B, kā arī spēļu paklājiņš G-SR rozā un zilā krāsās.

Divina S – tā ir simetriskās formas spēļu pele, kas ir paredzēta speciāli labročiem. Ierīcei ir mazs garums, tāpēc to ērtāk turēt rokā ar jebkuru aptvēriena tipu. Turklāt starp jūsu plaukstu un peles malu ir pietiekami vietas, tāpēc ar to diezgan vieglāk veikt vertikālās kustības, turklāt neciešot nekādu saspringumu. Lūk, kāpēc rokas delna mazāk nogurs, ja spēle ieilga uz ilgu laiku – aizmirstiet par diskomfortu un baudiet geimpleju!

Zowie Divina S priekšējā daļa ir nedaudz piecelta, tāpēc, ja jūs lietojat aptvērumu ar plaukstu, tad varēsiet diezgan ērtāk izvietot zeltnesi. Peles sānu puses ir izveidotas uz FK un ZA simetrisko līniju bāzes, tāpēc, turot ar „nagu” aptvērumu, ierīci viegli turēt rokā un pārvietot jebkurā pusē un ar jebkuru ātrumu!

Šajā peles modelī nav sānu pogu. Tas ir nepieciešams, lai saglabātu maksimālo ērtību geimeriem ar jebkuru aptvēruma tipu. Turklāt kabeļa nostiprinājuma punkts izvietojas nelielā leņķī, tāpēc tas nekontaktēs ar paklājiņu gan spēles laikā, gan arī darba procesā.

Divina S ir aprīkota ar devēju PixArt PMW3360 un ir pieejama divos izmēros: S1 un S2. Pirmais no tiem ir daudz lielāks, bet otrais – nedaudz mazāks. Turklāt abām ierīcēm ir ērts aptaujas frekvences pārslēgs, ar kuru jūs vienmēr varēsiet izvēlēties jebkuru rādītāju un nomainīt to, kad jums tas ir vajadzīgi.

Savukārt Zowie Divina EC-B arī ir dažādas versijas, kuras atšķiras ar gabarītiem: EC1-B и EC2-B. Turklāt tās ir aprīkotas ar sensoru PixArt PMW3360 un plašākām kājiņām, kas ir pārņemtas modelim EC-A.

Priekšrocības:

- Simetriskā forma, kas labi der labročiem.

- Samazināts garums, kā arī ērts plaukstas atbalsts, esot atbilstošam aptvēruma tipam, kas rada vēl lielāku komfortu lietošanas laikā.

- Kabeļa nostiprinājuma punkts izvietojas leņķi, tāpēc tas praktiski nekontaktē ar paklājiņu.

- Aptaujas frekvences regulēšanas režīmi: 125, 500 un 1000 Hz.

- Sensora izšķirtspējas iestatījuma režīmi: 400, 800, 1600 un 3200 DPI.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.