22 12.2018

Universālā garnitūra Roccat Renga Boost

Kompānija Roccat demonstrēja garnitūru Renga Boost, kura, kā tiek apgalvots, nodrošina studijas kvalitātes skaņu un rada maksimālu klātesamības sajūtu spēlēs.

Jaunums papildināja uzliekamā tipa risinājumu sortimentu. Komforts ilgstošās valkāšanas laikā nodrošina speciāli izprojektēts uzgalvis, ventilējamās ambušūras un samērā neliels svars, kas sastāda 210 gramus.

Austiņas ir aprīkotas ar 50 milimetru starotājiem. Pieteiktais atveidojamo frekvenču diapazons ir no 20 Hz līdz 20 kHz.Garnitūra ir attiecināma uz universāliem risinājumiem. Pateicoties 3,5 milimetru konektora esamībai, jaunumu var lietot ar personāliem datoriem, spēļu konsolēm, viedtālruņiem, planšetdatoriem un citām ierīcēm.Modelis Renga Boost ir aprīkots ar mikrofonu uz grozāmā stieņa un nelielu vadības pulti ar skaļuma regulatoru. Turklāt izstrādātājs izceļ drošu pastiprinātu korpusu.

Pie mums jaunums nonāks pārdošanā vistuvākajā laikā.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.