26 02.2019

Leģendas atgriešana: Logitech G atjaunoja kulta spēļu peli MX518

Logitech G MX518 datorspēlei bija liela popularitāte geimeru vidū. Un, kad Logitech pārstāja tās ražošanu, kompāniju burtiski apbēra ar lūgumiem atgriezt tirgū.

Šo lietotāju vēlme piepildījās. Kompānija ne tikai atkārtoti izlaiž mX518, bet arī atjaunoja šīs ierīces pildījumu.

Atdzīvinātā MX518 saglabāja to pašu formu un izjūtu, tāpat kā oriģināls, kas padarīja to par slavenu, bet guva atjaunošanu līdz visjaunākajām nākamās paaudzes tehnoloģijām, iekļaujot HERO 16K devēju un pievienojot klāt 32 bitu ARM procesoru sevišķi ātrai aptaujas frekvencei 1 ms”, – paziņoja Logitech.

Kompānija pastāstīja, ka paņēma oriģinālu par pamatu un rūpīgi atjaunoja to, līdz pat oriģinālo spīduma taustiņu dizainam: „Tā ir klasiskā, ērtā forma, kuru jūs zināt un kura jums patīk, bet tagad ar mūsdienīgiem komponentiem, kuri atbilst mūsdienu progresīviem standartiem, un ar jaunu, atjaunoto krāsu shēmu Nightfall”.

Kā jau ir teikts, pele MX518 ir aprīkota ar sevišķi precīzu spēļu devēju HERO 16K, ko kompānija izstrādāja „no nulles”, kurš nodrošina ātrumus vairāk par 10 m/s, saglabājot nolīdzināšanas, filtrēšanas un paātrināšanas nulles vērtības jebkurā jutīguma līmenī (no 100 līdz 16 000 punktiem uz collu). Spēļu pele atbalsta piecus iebūvētās atmiņas profilus. Pieslēgšana datoram notiek ar USB portu.

USB datu formāts: – 16 biti uz ass. USB porta aptaujas frekvence – 1000 Hz (1 ms). Peles izmēri ir vienādi ar 131 x 73 x 43 mm, svars – 101 g, kabeļa garums – 2,1 m.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.