20 03.2019

Corsair K83 Wireless – izpriecu meistars!

Pavisam nesen Fremontā, Kalifornijas štatā, viens no visautoritatīvākajiem zīmoliem mūsdienu datoru perifērijas ierīču un komplektējošo daļu izveides jomā – kompānija Corsair, demonstrēja tastatūru K83 Wireless Entertainment Keyboard. Šis modelis lieliski derēs lietošanai pārī ar datoru un Smart TV. Minimālistiskais dizains, izturīga alumīnija konstrukcija, kā arī vadīšanas ērtības un efektivitātes maksimums – visu iepriekšminēto lieliski kombinē sevī kompānijas Corsair jaunums. Jūs varat lietot šo tastatūru ne tikai savā spēļu istabā, bet arī viesistabā. Un K83 modelis izskatās vienkārši lieliski!Tastatūra patiešām kombinē sevī izturīgo konstrukciju un stilīgo dizainu. Tā ir izgatavota no anodētā alumīnija un aprīkota ar Corsair zemprofila pārslēgiem ar LED baltās krāsas pagaismu. Turklāt ierīcei ir ērts intuitīvs izkārtojums, ar kuru jūs viegli varēsiet pārslēgties starp vismīļākā seriāla sērijām, pārlūkot jau pabeigtos spēļu mačus, kā arī viegli vadīt multimediju lietojumprogrammas. Turklāt jūsu rīcībā būs ērti zemprofila keikapi un pilns karsto taustiņu komplekts, kas ir paredzēti uzlabot vispārīgo kontroles līmeni.Ir jāatzīmē, ka, parasti, plašas mediatēkas tiešsaistes formātā prasa daudz pilnveidotākās vadības sviras navigācijas nolūkā, nekā parastie taustiņi. Tieši tāpēc ierīce ir aprīkota ar ērtu kursorsviru, ar kuru jūs varat viegli pārlūkot dažāda veida kontentu, kā arī spēlēt vismīļākās spēles, arī izmantojot WASD standarta taustiņus. Turklāt tastatūra ir aprīkota ar skārienpaliktni, kas spēj pilnīgi aizvietot peli, un kuram ir PKP/PLP funkcijas. Papildus tam tai ir atsevišķie taustiņi, kuri dublē peles galveno pogu funkcionālu. Pateicoties šiem instrumentiem, jūs viegli varēsiet vadīt Smart TV, straumēšanas multivides atskaņotāju un, protams, spēlēt kauzālās spēles jūsu datorā ar Windows10 operētājsistēmu.

Vēl viena svarīga Corsair K83 Wireless Entertainment Keyboard priekšrocība ir kvalitatīva bezvadu pieslēgšana, kas funkcionē 2,4 GHz diapazonā, nodrošinot maksimāli ātro atsauces laiku – 1 m/s. Turklāt tastatūra izmanto 128 bitu šifrēšanu ARS, kas garantē drošu aizsardzību jūsu personas datiem. Ierīci arī var pieslēgt dažādām platformām ar Bluetooth tehnoloģiju, tāpēc pārī ar to var viegli lietot devaisus bez USB porta. Ir jāpiebilst, ka tastatūras akumulatoru darbības ilgums sasniedz 40 stundas, bet tie diezgan vienkārši uzlādējas – tikai ir jāpieslēdz tastatūra pamatierīcei ar USB un vuaļā!Corsair K83 Wireless Entertainment Keyboard var viegli iestatīt un personalizēt vadīšanu ar Corsair iCUE lietojumprogrammu, ar vienkāršo un intuitīvo saskarni. Kursorsviras kalibrēšana un detalizētā iestatīšana, jebkuras sarežģītības makro ierakstīšana, kā arī dažādu konfigurāciju izvēle LED spīdēšanas darbībai un skārienpaliktņa Windows žestu funkcionēšanai –visu to jūs varat veikt bez grūtībām, pateicoties iepriekšminētai Corsair programmatūrai.

Kopumā jauns kompānijas Corsair bezvadu tastatūras modelis lieliski derēs izmantošanai pārī ne tikai ar jūsu datoru, bet arī ar mājas kinoteātriem Smart TV, kā arī straumēšanas multivides atskaņotājiem. Ērta vadīšana, vienkāršs izkārtojums un kompakta forma – viss tas ir jūsu rokās, gūstiet baudu!

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.