10 06.2019

G502 Lightspeed ir Logitech kompānijas populārākās spēļu peles bezvadu versija

Saglabājot kompakto formu, kuru ir tik ļoti iecienījis liels geimeru skaits, bezvadu pele G502 Lightspeed tajā pašā laikā ir pilnīgi pārveidota iekšienē. Un, jādomā, viens no galvenajiem jaunievedumiem šajā modelī ir integrētā Lightspeed tehnoloģija!

Pavisam nesen Ņuarkā, Kalifornijas štatā (ASV) un Lozannā (Šveice), notika divas prezentācijas, kuru gaitā Logitech – viena no līderēm augsti tehnoloģisko kompāniju spēļu ierīču izstrādes jomā, prezentēja jaunu savas vispopulārākās peles G502 versiju. Jaunā modeļa nosaukums – G502 Lightspeed. Tā izmanto bezvadu tehnoloģiju Lightspeed, turklāt saglabājot ergonomisko savas priekšteces formu. Turklāt ierīce nodrošina kustību precizitātes maksimumu, ar ko neapšaubāmi piesaistīs ne tikai parasto geimeru, bet arī profesionālo kibersportistu uzmanību.„Šobrīd, G502 modelim ir vislielākā popularitāte mūsdienīgiem geimeriem mūsu spēļu peļu vidū, teica Udžešs Desai, Logitech Gaming viceprezidents un galvenais menedžeris. Tajā pašā laikā, kad pirmās ierīces ar Lightspeed nonāca pārdošanā, lietotāji sāka aizvien biežāk interesēties par atjaunotās G502 versijas rašanos, kura ir aprīkota ar šo tehnoloģiju. Un, manuprāt, jau ir pienācis laiks!”, apgalvo viņš.

G502 Lightspeed ir inženieru ilgstošā un skrupulozā darba rezultāts, kura gaitā viņi veseli un pilnīgi saglabāja priekšteces formu. Līdz ar to, ierīce tika aprīkota uzreiz ar divām bezvadu tehnoloģijām: Lightspeed un Powerplay. Turklāt speciālistiem izdevās mazliet samazināt ierīces svaru – tieši par 7 gramiem. Tas kļuva iespējams, pateicoties inženieru maksimālai uzmanībai pret katru detaļu un vismūsdienīgāko tehnoloģisko risinājumu ieviešanu, kuri iepriekš ir realizēti spēļu pelē Logitech G Pro Wireless. Rezultātā G502 Lightspeed korpusa sienas arī kļuva daudz plānākas, un vēl to aprīkoja ar speciālām mazākā svara kājiņām.Pateicoties visu uzskaitīto inovāciju esamībai, kā arī veselai izstrādātāju tehnoloģisko risinājumu virknei, G502 Lightspeed, pēc būtības, ir nevis vienkārši mūsdienīgā spēļu pele – pateicoties savām plašām iespējām un augstai veiktspējai, šī ierīce varēs veiksmīgi konkurēt pat ar visjaunākajiem ierīču modeļiem. Pārveidotā mehānika un elektronika, Lightspeed un Powerplay tehnoloģijas, kuras ir paredzētas stabilai bezvadu pieslēgšanai un uzlādei, kā arī tai ir vismūsdienīgākais optiskais sensors High Effiency Rated Optical (HERO) 16K. Viss uzskaitītais, jādomā, ir peles galvenās tehniskās priekšrocības, kuras kopumā ar ērtu ergonomisko formu, kompaktiem izmēriem un mazu svaru ļaus jums maksimāli efektīvi pārvaldīt spēles personāžu un sasniegt vislabākos rezultātus!

Vēl daudz pilnveidotākā konstrukcija!Diezgan zināma, uz pirmā acu uzmetiena, peles konstrukcija, tajā pašā laikā tai ir svarīga modifikāciju un uzlabojumu virkne. G502 Lightspeed atšķiras ar brīnišķīgo komplektējuma kvalitāti un augstu izturību, kā arī var palielīties ar lielisko precizitāti un veselu veiksmīgi realizēto tehnoloģiju kopumu. Ir jāatzīmē, ka pelei ir 11 programmējamo pogu, kuras spēj izpildīt jebkuru uzdoto darbību un pat sarežģītos daudzstāvu makrosus. Lai iestatītu jebkuru no tām, jums vajag tikai izmantot intuitīvo Logitech G HUB lietojumprogrammu.

Vēl viena svarīga ierīces priekšrocība ir svara iestatīšanas sistēma. Tā iekļauj sevī sešus atsvarus: četri no tiem sver 2 grami un divi – 4 grami. Pateicoties tam, jūs varēsiet izraudzīt visoptimālāko ierīces svaru maksimāli efektīvai un ērtai vadīšanai spēles procesā. Un papildinājumā, G502 Lightspeed ir aprīkota ar funkcionālo ritināšanu ar diviem ritināšanas režīmiem, starp kuriem var ātri pārslēgties, izvēloties visoptimālāko no tiem.

Logitech G502 Lightspeed arī ir sānu ieliktņi ar tekstūras virsmu, pateicoties kuriem ierīce tiks droši fiksēta jūsu plaukstā. Pele ir izstrādāta speciāli labročiem, un to izgatavošanas laikā netika izmantots PVH, taču ierīce guva Plastic Neutral. Tas nozīmē, ka no katra G502 Lightspeed pirkuma līdzekļu daļa tiks nodota Plastic Bank, atbilstoši finanšu palīdzības programmai saistībā ar okeānu tīrīšanu, kuru atbalsta Logitech.Galvenās spēļu peles priekšrocības:

- Stabils un drošs bezvadu pieslēgums, kas tiek nodrošināts, pateicoties Lightspeed tehnoloģijai. Tieši tāpēc pele nemaz nepiekāpjas vadu modeļiem informācijas pārraides ātruma aspektā un var palielīties ar lielisku reakcijas laiku, kura ir cienīga ne tikai amatieru līmenim, bet arī profesionālam kibersportam.
- Logitech G Powerplay bezvadu uzlādes sistēmas esamība, kura ļauj uzlādēt peli tieši spēles laikā. Turklāt jūs varat pieslēgt ierīci jūsu personālajam datoram ar USB kabeli. Tas ļaus vienlaikus uzlādēt to un pārraidīt datus spēles procesā.
- Optiskais sensors Logitech Hero 16К, kurš atšķiras ar lielisku precizitāti un reakcijas laiku, kā arī ar maksimālo jutīguma rādītāju 16 000 DPI, ar sekošanas ātrumu lielāku par 400 IPS. Un visi šie rādītāji tiek sasniegti bez jebkādas akselerācijas, izlīdzināšanas un filtrācijas.
- Logitech G HUB lietojumprogramma, kura automātiski noteic peli G502 Lightspeed un ļauj jums ātri pielāgot tās darbību. – Pogu programmēšana, jebkuras sarežģītības makrosu ierakstīšana, apgaismojuma vadīšana līdz pat unikālo personalizēto nokrāsu izveidei – visas tās iespējas veseli un pilnīgi ir jūsu rīcībā! Un vēl ierīcei ir daudz iestatīšanas profilu, starp kuriem var pārslēgties pat saspringto spēļu batāliju procesā.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.