14 06.2019

HyperX reprezentēja jaunu tastatūru un austiņas Computex 2019 izstādē!

Computex 2019 izstādes gaitā, zīmols HyperX, kurš ir Kingston Technology Company spēļu apakšvienība un viens no līderiem geimeru perifērijas un komponentu izstrādes jomā, reprezentēja uzreiz divus jaunumus. Runa ir par mehānisko tastatūru HyperX Alloy Origins ar pašas ražošanas pārslēgiem, kā arī par Cloud Alpha S garnitūru, kura ir aprīkota ar augstas klases skaļruņiem, ar divkameru tehnoloģiju un ērto basa līmeņa regulatoru.

„Kopš HyperX apakšvienības nodibināšanas brīža mūsu speciālisti izveidoja lielu perifērijas ierīču un komplektējošo skaitu, kuri lieliski der gan parastiem geimeriem, gan arī īstiem profesionāļiem. Veiksmes noslēpums ir vienkāršs – viss, pateicoties to augstai kvalitātei un veiktspējai!”, saka Pols Limans, HyperX EMEA viceprezidents. „Mēs bez ierunām pieturamies pie mūsu galvenā principa: izstrādāt visproduktīvākās ierīces katrai platformai, lai tas būtu spēļu konsole, dators un viedtālrunis! Un mēs turpmāk pieturēsimies pie tā!” turpina viņš.

HyperX mehāniskā tastatūra Alloy OriginsPar vienu no galvenajiem zīmola jaunumiem kļuva tastatūra Alloy Origins, kura ir aprīkota ar HyperX pārslēgiem. To iedarbes spēks sastāda tikai 45 g, bet kopējā stiprības rezerve sasniedz 80 miljonus nospiešanu! Turklāt tastatūra var palielīties ar mūsdienīgo RGB spīdēšanas sistēmu, kas izplatās uz visiem ierīces taustiņiem*. Jaunam modelim arī ir trīs spīdēšanas profili, kuri spēj ietilpināt visus nepieciešamos apgaismojuma iestatījumus. Vārdu sakot, tie droši glabāsies ierīces iebūvētajā atmiņā kopā ar makrosiem un citām konfigurācijām. Un vēl viena svarīga nianse: tastatūra atbalsta HyperX NGenuity lietojumprogrammu, ar kuru var iestatīt dažādus RGB spīdēšanas darbības parametrus bez jebkādiem izņēmumiem.

*Individuālās RGB apgaismojuma spīdēšanas iestatīšana katram taustiņam notiek ar HyperX NGenuity lietojumprogrammu.

Spēļu austiņas HyperX Cloud Alpha SStarptautiskās Computex 2019 izstādes gaitā, zīmols HyperX arī reprezentēja jaunas spēļu austiņas Cloud Alpha S. Ierīce ir aprīkota ar dubultām kamerām, kuru galvenā priekšrocība ir spēja rūpīgi nodalīt basu no zemām un augstām frekvencēm, kas ļauj nodrošināt izcilu reālās skaņas kvalitāti plašā diapazonā. Tādējādi, jūs varēsiet ar galvu iegremdēties mīļākajās spēlēs, mūzikā un kino. Garnitūras priekšrocību vidū arī ir jāizceļ spēja nodot virtuālo apjomīgo skaņu 7.1. formātā*. Šī funkcija tiek aktivēta ar kontroles paneli, uz kura turklāt ir izvietoti runas skaļuma līdzsvara un spēļu audio plūsmas vadības elementi. Vēl viens patīkams papildinājums lietotājiem: speciālais basa līmeņa regulators, kurš izvietojas austiņu kreisās bļodiņas aizmugurējā daļā.

Ir jāpiebilst, ka HyperX prezentēšanas procesā tika parādīta atjauninātā lietojumprogramma NGenuity. Izstrādātāji izmainīja dizainu, kā arī realizēja daudz ērtāku saskarni, tāpēc lietot šo programmu būs vēl vieglāk! Starp citu, tagad lietojumprogramma būs pieejama lejupielādēšanai Microsoft Store.

*Virtuālā apjomīgā skaņa 7.1. formātā tiek nodota ar divkanālu stereosignālu, tāpēc šis efekts ļoti labi funkcionē stereo austiņās.

Modal dialog

You won't be able to dismiss this by usual means (escape or click button), but you can close it programatically based on user choices or actions.